تولید کننده سرکه

یک سایت سیستم وبلاگدهی تاپس بلاگ – ساخت وبلاگ رایگان دیگر

گت بلاگز دسته‌بندی نشده دست پیچ ویتنامی با سس سرکه

دست پیچ یک غذای محبوب و ارزان تابستانی در ویتنام است که ترکیبی از آفرینش های زمینی و دریایی است و به گفته خود اهالی یک نوع سوسیس تازه است که با غذاهای دریایی همنشین است. در واقع ترکیب میگو  و سبزیجات چه بصورت سالاد و چه بصورت سوخاری طرفداران خود را دارد. طرز تهیه این غذا خیلی ساده تر از دلمه ایرانی است و براحتی قابل آماده سازی است حتی می توانید بعد از یادگرفتن آن را به روش ایرانی تهیه کنید. اصلی ترین عضو این غذا نان برنج است که ظاهری خشک دارد ولی در مجاورت با آب گرم مانند ژلاتین واکنش نشان می دهد در صورتیکه آن را نیافتید می توانید از برگ کلم استفاده کنید.
مواد لازم :
کاغذ برنج یا برگ کلم 8 عدد
میگو
ورمیشل برنج یا جوانه ماش
سبزیجات تازه
مواد لازم چاشنی :
سیر 1 حبه
سرکه 4 قاشق غذاخوری
شکر 1 قاشق چایخوری
سس چیلی 1 قاشق چایخوری
سس ماهی 4 قاشق غذاخوری
لیموتازه نصف

طرز تهیه :
ابتدا ورمیشل را درون آب ریخته و سپس بعد از گذشت اندک زمانی آن را آبکش می کنیم. در ظرف دیگری آب ولرم ریخته و و کاغذهای برنج را درون آن و کمتر از یک دقیقه قرار می دهیم تا نرم شود. نگران نباشید این کاغذها پاره نمی شود و در صورت سوراخ شدن نیز می توانید در هنگام پیچیدن آن را بگیرید. پس از نرم شدن رو تخته آشپزخانه قرار دهید.
میگوها را آبپز کرده و سپس به همراه رشته های ورمیشل روی خمیرها میچینیم و سپس سبزیجات را که شامل نعنا یا ریحان و گشنیز می شود را نیز کنار میگو ها می گذاریم و کاهو را روی آن ها می گذاریم و از سمت راست نان میپیچیم. اگر از برگ کلم استفاده می کنید باید قبل از رول کردن آن را بجوشانید تا خام نباشد. می توانید به مواد داخل رول هویج را نیز اضافه کنید البته اگر آن را آبپز کنید بهتر است.
این غذا یک سس عجیب دارد یک باید در ظرفی سس ماهی، سیر رنده شده، سس چیلی، شکر، لیمو و سرکه را بخوبی با هم مخلوط کرده و در یک ظرف کوچا کنار غذا سرو کنید و قبل از هر گاز زدن در آن فرو ببرید.
در ورژن ایرانی آن می توانید سس ماهی را حذف کرده و به جای آن ماست را اضافه کنید تا بوی بد آن شما را آزار نداده و از مصرف آن لذت ببرید.
برای مشاهده لیست کامل تولید کننده و توزیع کننده سرکه به شبکه حرفه ای کسب و کار ویکیوز مراجعه نمایید.

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده :